Wypożyczalnia kajaków w Olsztynku

Pływamy cały rok!

 

CENNIK- proponowane trasy spływów jednodniowych

 

Rzeka na odcinku

Czas spływu w godz

Długość trasy w km

Cena brutto zł/kajak

Cena brutto zł/kajak przy wypożyczeniu 5 lub więcej kajaków

Minimalna ilość kajaków wypożyczanych na odcinek

Marózka (Waplewo- Swaderki)

4-5

14

70

60

3

Marózka (Swaderki – Kurki)

2-3

7

60

50

1

Marózka (Waplewo - Kurki cała rzeka, w cenie przewiezienie kajaków w Swaderkach przez niespławny kawałek rzeki)

7-8

21

90

80

3

Łyna (Brzeźno Łyńskie – Kurki)

2-3

6

70

60

3

Łyna (Brzeźno Łyńskie - Rybaki j.Łańsk)

4-5

11

80

70

3

Marózka i Łyna (Swaderki – Rybaki na  jeziorze Łańsk)

7-8

12

90

80

3

 

Na życzenie klienta obsługujemy również inne trasy, wówczas wypożyczenie kajaków wyceniane jest indywidualnie. Za wypożyczenie kajaka na spływ kilkudniowy obowiązuje opłata 40 zł/ dobę oraz koszt transportu sprzętu w kwocie 2,00 zł/km liczony w dwie strony - z wypożyczalni na start i z powrotem, a po spływie z wypożyczalni na metę i z powrotem. Maksymalnie  przewozimy 4 osoby. Na trasach spływu, gdzie nie ma możliwości przepłynięcia bezpłatnie przewozimy kajaki na kolejny, spławny odcinek.

Możliwe jest również wypożyczenie wodoszczelnych worków trzydziesto lub szcześciesięciolitrowych firmy Aquarius (15zł/ spływ) oraz torebek wodoszczelnych na telefon, portfel lub kluczyki.

W naszej wypożyczalni znajdą Państwo tylko najnowsze kajaki (wszystkie wyprodukowane i zakupione w 2015r.) wykonane z polietylenu. W ofercie mamy następujące rodzaje kajaków:

- kajaki Sprinter o dużej wytrzymałości na uszkodzenia z wygodnym fotelem z oparciem, miejscem na napój oraz podnóżkami bocznymi ZIGZAK i mapnikiem (waga 35 kg, ładowność 250 kg, długość 4,15 m, szerokość 78 cm);

- wygodne kajaki Aquarius DAG Pro Tour 470 z dodatkowym miejscem dla dziecka, grodzią za kokpitem z gumową pokrywą luku bagażowego oraz mapnikiem (waga 38 kg, ładowność 290 kg, długość 4,70 m, szerokość 82 cm);

- jednoosobowe, niezwykle pakowne i wszechstronne kajaki Aquarius Traper 390 z podnóżkami bocznymi ZIGZAK i mapnikiem, obszernym 80 litrowym lukiem tylnym z gumową pokrywą i olinowaniem (waga 25 kg, ładowność 120 kg, długość 3,90 m, szerokość 68 cm).

 

 Wszystkie wypożyczone wiosła mimo długości 225 cm są bardzo lekkie, gdyż wykonane są z aluminium  zakończonego płetwą polietylenową prostą lub skrętną (zielone i pomarańczowe), wykonaną przez firmę Aquarius. Każdy wypożyczający otrzymuje również kamizelkę asekuracyjną firmy Aquarius, a dzieci poniżej 7go roku życia specjalne kamizelki ratunkowe. Dysponujemy przyczepką do jednorazowego przewozu 13 kajaków.

 

                 Sprzęt trzeba oddać najpóźniej do godz. 20.00 ostatniego dnia wypożyczenia. W cenę wliczone jest wypożyczenie kajaka jedno lub dwuosobowego z kapokami i wiosłami oraz transport kierowców z mety na miejsce startu do aut.       


Strona stworzona za pomocą Kreatora WWW. Copyright nazwa.pl