Wiosło turystyczne PRO

590,00 zł
Brutto

Dedykowane instruktorom turystyki kajakowej oraz osobom bardziej wymagającym jeśli chodzi o wagę i funkcjonalność wiosła.

Zaprojektowane w oparciu o sprawdzone materiały badane przez certyfikowane instytuty. Drążek powstał dzięki współpracy ze światowym producentem wioseł wyczynowych firmą G'power. Spinka Qnect III pozwala na wydłużenie wiosła o kolejne 10 cm i ustawienie zadanej skrętności.

Polietylen z włóknem szklanym przez nas użyty posiada stabilizator UV (min 5 lat), ma zerowe wilgotnienie i odporny jest na roztwory soli.

Informacje techniczne produktu:

  • pióro z PP GF30, 3 kolory, 748 cm2 , wbudowany okapnik, dedykowane na rzeki zwałkowe i górskie
  • drążek kompozytowy dwuczęściowy, średnica 28 mm
  • skrętność wiosła 0o do 85o L/P
  • waga całkowita 986 g (208 cm)

Wiosło turystyczne KAJAK-PRO Alu - składane

wiosło doskonale nadaje się do nizinnej turystyki kajakowej jak i do pływania w górach.

zaprojektowane w oparciu o sprawdzone materiały badane przez certyfikowane instytuty. 

wytrzymałe, elastyczne, dostatecznie lekkie oraz oferowane w cenie, pozwalającej na szerokie użycie wśród wypożyczalni sprzętu kajakowego.

Drążek powstał dzięki współpracy ze światowym producentem wioseł wyczynowych firmą G'power. Spinka Qnect III pozwala na wydłużenie wiosła o kolejne 10 cm i ustawienie zadanej skrętności.

końcówkę pióra zaprojektowano tak, by umożliwiała odepchnięcie się od drzewa zwalonego w nurcie rzeki bez ześlizgiwania się pióra.

Można używać go z powodzeniem w górach jak i do pływania rekreacyjnego.

Duża powierzchnia pióra pozwala na dobre wybicie się przy ewolucjach freestylu kajakowego.

Polipropylen z włóknem szklanym przez nas użyty posiada stabilizator UV (min 5 lat), ma zerowe wilgotnienie i odporny jest na roztwory soli.

Specyfikacja techniczna

pióro z PP GF30, 3 kolory, 748 cm2 , wbudowany okapnik, dedykowane na rzeki zwałkowe i górskie

drążek kompozytowy dwuczęściowy, średnica 28 mm

skrętność wiosła 0o do 85o L/P

waga całkowita 986 g (208 cm)

 

Spinka Qnect III (G'power)

Qnect III

System zapewnia możliwość regulowania długości wiosła (5 lub 10 cm) oraz kąta ustawienia piór (0o do 85o P/L). Umożliwia on zapięcie i rozpięcie klamry na wodzie, a także transport wiosła w 2 częściach. Powyższe cechy są istotne dla profesjonalnej eksploatacji wioseł.

WAŻNE!

System powinien być regularnie czyszczony. Pomaga to w utrzymaniu go w dobrej kondycji oraz wydłuża ogólną żywotność. Wiosła nieużywanie przez dłużej niż kilkanaście dni należy przechowywać w 2 elementach.

Kolory dostępne:

zielony, pomarańcz, niebieski

Opis

Długość
190,200,210